قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

کاربران گرامی لطفا ابتدا نسبت به مطالعه دقیق قوانین و مقررات فروشگاه کالا و خدمات سحاب اقدام نمایید زیرا ثبت سفارش در این فروشگاه به منزله خرید قطعی و قبول کلیه قوانین و مقررات این فروشگاه توسط شما می باشد.

قوانین و مقررات عمومی

فروشگاه مجازی کالا و خدمات سحاب منطبق با کلیه قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان است. خرید از سحاب به منزله قبول کلیه قوانین و مقررات این فروشگاه توسط خریدار است. قوانین و مقررات این فروشگاه ممکن است با توجه به شرایط تغییر کند، لذا قبل از خرید نسبت به مطالعه دقیق آن ها اقدام نمایید.

انواع عضویت

برای خرید از فروشگاه سحاب حتما باید عضو فروشگاه شوید و اعضای فروشگاه به شرح زیر دسته بندی می گردند.

1.عضویت طلایی: عضوی است که به صورت گروهی با فروشگاه عقد قرارداد نموده و بر اساس قوانین طرح طلایی حق عضویت همان سال را مطابق قوانین فروشگاه سحاب که در قرارداد منعقده آمده است پرداخت می نماید و به 3 دسته تقسیم می شوند: الف – عضو طلایی3 ستاره: عضوی است که حق عضویت این طرح را به صورت گروهی پرداخت نموده است و از کلیه امکانات فروشگاه از قبیل تخفیف، یارانه و خرید اقساطی برخوردار است. ب – عضو طلایی 2 ستاره: عضوی است که حق عضویت این طرح را به صورت فردی پرداخت نموده است و از 100٪ مزایای طرح طلایی 3 ستاره برخوردار است. ج – عضو طلایی 1 ستاره: عضوی است که قبلا عضو طلایی بوده و به علت عدم پرداخت متوالی حق عضویت فقط از تخفیف و 70٪ یارانه عضو 3 ستاره به مدت یک سال برخوردار است و در صورت پرداخت حق عضویت به عضو طلایی 2 ستاره ارتقاء می یابد.(خرید اقساطی شامل این طرح نمی شود)

2. عضویت نقره ای: عضوی است که با توجه به نحوه عضویت یا پرداخت حق عضویت به 3 دسته تقسیم می شوند: الف – عضو نقره ای 3 ستاره: عضوی است که حق عضویت این طرح را صورت گروهی یا فردی پرداخت نموده است و از 90 یارانه عضو طلایی 3 ستاره و امکان خرید اقساطی با توجه به شرایط این فروشگاه برخوردار شود. ب – عضو نقره ای 2 ستاره: عضوی است که به صورت گروهی و منطبق با مقررات این فروشگاه عضو شده ولی حق عضویت این طرح را پرداخت ننموده است و به خاطر عضویت گروهی از تخفیف و 90٪ یارانه عضو طلایی 3 ستاره برخوردار است. (خرید اقساطی شامل این طرح نمی شود) ج – عضو نقره ای 1 ستاره: عضوی است که با شرایط خاص طبق توافق و قرارداد به صورت گروهی به این عضویت در آمده و مزایای آن مطابق قرارداد منعقده خواهد بود.

3. عضویت برنزی: عضوی است به صورت مهمان به عضویت این فروشگاه در آمده و فقط از تخفیف این فروشگاه بهره مند می شود(یارانه و خرید اقساطی شامل این طرح نمی شود) تبصره1: عضو برنزی با پرداخت حق عضویت نقره ای می تواند از مزایای عضویت نقره ای 3 ستاره برخوردار گردد. تبصره2: هر کاربر پس از عضویت در این فروشگاه می تواند از طریق پنل کاربری از نوع عضویت خود مطلع گردد و از سایر خدمات این قسمت نیز استفاده نماید.


پذیرندگان (فروشنده)

پذیرندگان (فروشنده)، افراد حقیقی یا حقوقی هستند که کالا و خدمات خود را در سحاب جهت نمایش و فروش عرضه می نمایند و مقررات مربوط به پذیرندگان طی قرارداد جداگانه تدوین به امضای طرفین می رسد. تبصره1: پذیرندگان می توانند اطلاعات خود را پس از ثبت نام در قسمت پذیرندگان بارگذاری و در صورت تایید نسبت به عقد قرارداد و فروش در این فروشگاه اقدام نمایند. تبصره2: پس از تایید اصالت پذیرنده توسط این فروشگاه، پنل کاربری مخصوص جهت بهره برداری فعال می گردد.

حفاظت از اطلاعات و حریم شخصی اعضای سحاب

اطلاعات وارد شده توسط پذیرندگان و اعضای سحاب برای این فروشگاه کاملا محرمانه تلقی می گردد و قابلیت دسترسی به این اطلاعات فقط از طریق پنل کاربری امکان پذیر است. لذا حراست از نام کاربری و رمز عبور به عهده عضو می باشد و این فروشگاه در قبال افشای نام کاربری و رمز عبورتوسط کاربر، هیچ مسئولیتی ندارد. این فروشگاه موظف به حفظ و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران بوده و تنها در موارد قانونی و حسب دستور / رای دادگاه یا مقامات قضایی اطلاعات لازم را در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.

نحوه ارتباط سحاب با کاربران و پذیرندگان و اعضا

ثبت شماره تلفن همراه و پست الکترونیکی توسط کاربر، هنگام ثبت نام در فرم مربوطه، به معنی اعلام موافقت ارتباط این فروشگاه با وی از این طریق می باشد.

• راه های ارتباطی این فروشگاه با اعضاء:

پست الکترونیکی info@sahabcard.ir
پیامک با نام تجاریsahab
پیام رسان های مبتنی بر تلفن همراه :
شماره 09199797300 برای اعضاء
شماره 09199797400 برای پذیرندگان

این فروشگاه ممکن است به روش های ذکر شده جهت اطلاع رسانی به اعضاء و پذیرندگان اقدام نماید که اعضاء یا پذیرندگان در صورت مخالفت می توانند عدم دریافت اطلاع رسانی را با اعلام در سامانه مربوطه لغو نمایند. لذا ارسال هر گونه پیام در قالب فروشگاه مجازی کالا وخدمات سحاب به جز راه های ارتباطی ذکر شده ، جرم تلقی می شود. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را به takhalof@sahabcard.ir گزارش دهید.

آدرس های رسمی این فروشگاه در اینترنت به شرح زیر است:

www.sahabcard.ir

www.sahabcard.com

www.sahabcard.org


انواع روش خرید:

خرید نقدی: این خرید با توجه به نوع عضویت در سحاب شامل تخفیف یا تخفیف به همراه یارانه می شود
خرید اقساطی: به این روش خرید تخفیف و یارانه تعلق نمیگیرد.(خاص اعضای طلایی 2و 3 ستاره و نقره ای 3 ستاره)

انواع روش پرداخت

کاربران به سه روش می توانند فاکتور خرید کالا و خدمات را تسویه نمایند:
• قرارداد کسر از حقوق گروهی / تسهیلات: پرداخت از محل اعتبار شارژ شده مطابق مقررات این فروشگاه و قراردادهای منعقده فی مابین (خاص اعضای طلایی 2و 3 ستاره و نقره ای 3 ستاره).
• کیف پول مجازی: در صورتی کیف پول از قبل شارژ شده باشد.
• کارت های عضو شتاب(نقدی): پرداخت از طریق درگاه بانکی این فروشگاه

انواع خرید نقد

خرید توسط عضو برنزی (مهمان): در این خرید عضو از تخفیف مندرج در این فروشگاه بهره مند می شود. خرید توسط عضو طلایی (عضو ویژه): در این خرید عضو از تخفیف و یارانه مندرج در این فروشگاه مطابق ستاره عضویت بهره مند می شود. خرید توسط عضو نقره ای (خاص عضویت گروهی): در این خرید عضو از تخفیف و یارانه مندرج در این فروشگاه مطابق ستاره عضویت بهره مند می شود.

نحوه ارسال کالا و خدمات

نحوه ارسال و تحویل کالا بعد از تکمیل فرآیند خرید و قطعی شدن پرداخت دارای شرایط زیر می باشد: • هزینه ارسال کالا تا درب منزل (آدرسی که خریدار هنگام تکمیل اطلاعات در سامانه این فروشگاه درج می نماید) به عهده فروشنده می باشد و خریدار هیچ گونه هزینه ای بابت دریافت کالا پرداخت نمی نماید.
تبصره: در موارد خاص این موضوع در هنگام خرید از فروشگاه ذکر می شود و پس از اخذ هزینه حمل و نقل نسبت به ارسال آن اقدام می گردد و این هزینه در فاکتور فروش لحاظ می گردد.
• مدت زمان تحویل کالا از زمان تسویه فاکتور حداکثر 10 روز کاری است (تعطیل رسمی و روزهای جمعه، روزکاری محسوب نمی شود) و چنانچه فروشنده در مدت تعیین شده کالا را به مشتری تحویل ندهد می بایست خسارات ناشی از آن را به خریدار بپردازد.
• مراحل روند ارسال سفارش در این فروشگاه به صورت پیامک از طریق نام تجاری sahab ، به خریداران محترم اطلاع رسانی می شود.
• مبلغ فاکتور باطل شده توسط مشتری که به تایید این فروشگاه رسیده باشد به حساب اعتبار تسهیلات یا کیف پول مجازی خریدار حسب مورد منظور می گردد و امکان استرداد وجه تحت هیچ شرایطی امکان پذیر نیست و خریدار می تواند از طریق خرید مجدد نسبت به وصول آن اقدام نماید.
• کاربران در هنگام تکمیل اطلاعات دقت لازم را داشته باشند، زیرا نام و نام خانوادگی و همچنین آدرس وارد شده در سایت به عنوان گیرنده کالا محسوب می شود و این فروشگاه در قبال اطلاعات درج شده نادرست هیچگونه مسئولیتی ندارد.

خسارات ناشی از حمل و نقل

• خریدار موظف است در هنگام تحویل محصولات دقت لازم را مبذول دارد و از تحویل کالای معیوب یا خسارت دیده خودداری نماید در غیر اینصورت هیچ گونه مسؤلیتی به عهده فروشنده و این فروشگاه نمی باشد.
• هرگونه ایراد بعد از تحویل کالا به خریدار، به عهده شرکت ارایه دهنده ی گارانتی می باشد و این فروشگاه در این خصوص مسئولیتی ندارد.


logo-samandehi